OVERSTIM.S Viide 8762856 4674117

Energiageel Coup de Fouet 4 x 30 g, sidrunimaitseline

13,00 €
Pole saadaval veebis

Saadavus poes

Overstim.s Coup de Fouet energiageel on just see, mida vajate oma võistluse kõige intensiivsemate osade jaoks (takistused, tõusud jne) ja finišijoonele lähenedes.

EELISED

Energiasisaldus

Üks geel sisaldab 84 kcal

Vähendab väsimust

Väsimust vähendava B6-vitamiini allikas

Koostis

Süsivesikud, mesilaspiim, acerola, acai marjad

TEHNILINE TEAVE

Miks võtta energiageeli Coup de Fouet?

Kui olukord muutub raskeks, keskendumine halveneb ja teil on vaja lisajõudu, annab energiageel Coup de Fouet (2) teile just vajaliku energiasüsti.

Kohene energialaeng.

„Energiageel Coup de Fouet annab teile tõelise kohese energialaengu(2).Bränd on loonud tugeva maine mõnel kõige raskemal võistlusel.See on teie parim sõber väljakutsega silmitsi seistes.

Energiageel Coup de Fouet (2) on mõeldud kasutamiseks siis, kui teie võitlus läheb veidi raskemaks (takistused, tõusud jne), rünnakule vastates või finišijoonele lähenedes.

Vedel tekstuur muudab treeningu ajal söömise meeldivaks.

Energiageeli Coup de Fouet eelised

„Energiageel Coup de Fouet(2) sisaldab:

kohest energiat (2),

mesilaspiima,

acerola ja acai marju,

B1-vitamiini, mis aitab kaasa heale ainevahetusele,

B6-vitamiini, mis võitleb väsimuse vastu.“

Kasutamine

Energiageel Coup de Fouet (2) on mõeldud kasutamiseks siis, kui teie võitlus läheb veidi raskemaks (takistused, tõusud jne), rünnakule vastates või finišijoonele lähenedes.Jooge pärast geeli võtmist üks kuni kaks suutäit Overstim.si energiajooki või vett.

Võidukas kombinatsioon: võtke energiageel Coup de Fouet, oodake 4–5 minutit, kuni see imendub, seejärel võtke energiageel Red Tonic.Olete kindlasti üllatunud, kui hästi see töötab.“

Kerge seedida

Energiageel Coup de Fouet ei sisalda säilitusaineid ega värvaineid, mistõttu ei mõjuta see teie seedimist kogu sportliku tegevuse vältel.

100% looduslikud maitsed

„Energiageeli Coup de Fouet(2) looduslikud maitsed annavad sellele suurepärase ja ainulaadse maitse.

Väga tõhusal energiageelil Coup de Fouet(2) on palju erinevaid maitsvaid maitseid.“

Kohene energialaeng

teie võitluste rasketel osadel (ronimised) ja finišijoonele lähenedes.

koostis

koostis

Looduslik sidrunimaitseline süsivesikuterikas energiageel.Sidrunimaitseline: Koostisosad: glükoosisiirup (EL), vesi, sool, kontsentreeritud sidrunimahl, sulatatud mesilaspiim (0,3%), pulbristatud acai mahl (0,1%), pulbristatud acerola mahl (0,1%), looduslik sidrunimaitse, vitamiinid:B1 (tiamiin), B6.

Hoiustamise ja hooldamise soovitused

Hoiustamissoovitused

Hoiustage jahedas, kuivas kohas.

TESTID JA GARANTII

Testi toodet

Overstim.si tooted on disainitud ja toodetud meie laboris Bretagne'is, Prantsusmaal. Need on tiheda koostöö tulemus erinevate valdkondade spetsialistide vahel:sportlased, insenerid, dietoloogid ja testimismeeskonnad.Overstim.s on alati keskendunud iga spordiala eripäradele, et kujundada suurepärase kvaliteediga uuenduslikke tooteid, mis vastavad teie vajadustele kõige paremini.

Garantii:

2 aastat

Nõustuge

Overstim.si tooted vastavad Afnori dopinguvastasele standardile (EN 94 -001), mille eesmärgiks on dopingu ennetamine spordis.See standard garanteerib, et Overstim.si tooted on vabaks kõikidest dopingu ainetest ja on ohutud nii amatöör- kui ka profisportlastele ning vastavad kasutatud toorainete ja tootmistavade rangetele reeglitele.