NUTRI AND CO Viide 8836326 5023552

Nutri&Co magneesium, 60 kapslit

17,00 €
  • Nutri&Co magneesium, 60 kapslit
  • Nutri&Co magneesium, 60 kapslit
Pole saadaval veebis

Saadavus poes

See toode on mõeldud magneesiumitarbimise täiendamiseks.

EELISED

Aitab kaasa normaalsele lihasetalitlusele

Magneesium aitab kaasa lihaste normaalsele toimimisele.

Vähendab väsimust

Magneesium ja B6-vitamiin aitavad vähendada väsimust.

Aitab kaasa tervete luude hoidmisele

Magneesium aitab kaasa normaalsete luude säilimisele.

TEHNILINE TEAVE

SPORTLASTE LIITLANE

Magneesium on organismi jaoks oluline mineraal, mis aitab sünteesida valke, toota energiat ja tagada lihaste normaalse toimimise. Füüsiline pingutamine suurendab magneesiumikadu ja see võib mõjutada väsimust või lihaste taastumist.

SISALDUS JA IMENDUMINE

Nutri&Co toob turule esimese magneesiumitoote, mis ühendab endas kõrge sisalduse ja kõrge imendumise. Seni oli meil valida suure koostisega, kuid madala kontsentratsiooniga preparaatide (oksiid, merelist päritolu magneesium jne) või kõrge imendumise ja madala magneesiumikontsentratsiooniga preparaatide (tsitraat, bisglütsinaat jne) vahel.

ENERGIA JA STRESSIVASTASUS

Magneesium mängib rolli peaaegu 325 ensüümireaktsioonis. Nõuetekohaselt manustatuna mängib see olulist rolli energia ainevahetuse nõuetekohases toimimises ja lihaste normaalses toimimises. Samuti aitab see vähendada väsimust ja säilitada normaalseid psühholoogilisi funktsioone.

LOODUSLIK KOOSTIS

Meie patenteeritud magneesiumi liposoom (Magshape) on mikrokapseldatud päevalillerasvadesse.See on kombineeritud bioaktiivse B6-vitamiini ja kahe taimse kääritamise teel saadud kandeainega, mis on võimelised jõudma raskesti ligipääsetavatesse kudedesse: Magneesiummalaat ja glütserofosfaat (Givomag).

SERTIFITSEERITUD JA LÄBIPAISTEV TOODE

Kuigi meie kandeained on pärit Itaaliast, Belgiast ja USAst, on nad kapseldatud Prantsusmaal. Meie 120 taimekapslit (pooleteise kuu jooksul) ei sisalda GMO-sid, gluteeni ega magneesiumstearaati ning sobivad taimetoitlastele ja veganitele.

ANNUSTAMINE

B6-vitamiini ja magneesiumil põhinev toidulisand. Võtke 3 kapslit päevas koos suure klaasi veega.Ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist.Kasutatakse osana tervislikust eluviisist.

koostis

koostis

Koostisosad:Magshape® mikrokapslid (maisijahu, magneesiumoksiid, päevalille letsitiin), magneesiummalaat, glaseerimisvahend: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, spirulina ja õunakontsentraat, GivoMag® (magneesiumglütserofosfaat), vitamiin B6 (püridoksaal-5'-fosfaat).Magshape® on Lypotec S.A. bränd.; GivoMag® on Isaltise bränd.

toitumisalane teave

toitumisalane teave

3 kapslis RI koguse* jaoks
Magshape® 750 mg -
Magneesiumimalaat 450 mg -
GivoMag® (magneesiumglütserofosfaat) 83 mg - -
Magneesiumelement kokku 300 mg 80%**
Bioaktiivne B6 2 mg 143%
HPMC taimne kapsel 285 mg -

*RI: soovituslik päevane annus
**Prantsusmaal on magneesiumvalemite kasutamine piiratud 80%-ni RI-st (300 mg/päevas).

Hoiustamise ja hooldamise soovitused

Hoiustamissoovitused

Hoida kuivas, pimedas ja jahedas kohas.<br /> Hoida lastele kättesaamatus kohas.

TESTID JA GARANTII

Garantii:

2 aastat