Decathlon

KES ME OLEME?

Komandos mängijad. Sportlased, kes on oma kire tööks muutnud. Usume, et sport on kõigile. Oleme teiega spordis ja teie pärast. Meie missioon on jätkusuutlik spordirõõm ja kasu, mis on kättesaadav paljudele. Oleme ainulaadsed, kuna meil on patenteeritud kaubamärgid, mida loome meie - sportlased ja oma valdkonna eksperdid. Hetkel on meil üle 20 „Decathlon“ kaubamärgi, igaüks neist mõeldud erinevale spordialale. Oleme pühendunud oma klientidele, meeskonnale ja planeedile ning kui vaatate veidi lähemalt, näete, et oleme palju enamat kui lihtsalt kauplus. Soovime aidata, innustada ja motiveerida teid spordiga tegelema. Usume, et uute spordialade avastamine, spordiühendusega liitumine ja aktiivne eluviis on oluline elukogemus, mis ei peaks olema reserveeritud vaid professionaalsetele sportlastele või privileegidega vähestele. Olete siin meie kõrval, olgu te olete algaja või ekspert. Pole ületamatuid takistusi - aitame meie sportlastel proovida, armastada ja lõpuks võita ennast unikaalsetel sporditeekondadel. Kõik saavad matkata, ronida, ujuda, sõita ja joosta kaugemale ning hüpata kõrgemale. Tagame, et saaksite meie tooteid proovida, et tunnetaksite mitte ainult toote tehnilisi omadusi, vaid ka seda, kuidas te sellega end tunnete. Kui astute meie poodi, soovime, et see oleks mitte ainult ostlemine, vaid ka kogemus. Soovime, et mängiksite ja prooviksite, sest see võimaldab meil jagada oma rõõmu teiega.

MEIE AJALUGU

"Decathlon" - see on äri, mis on inspireeritud kirest pakkuda parimaid spordikaupu kõigile. Vaadates üle 2000 poe üle maailma, on raske uskuda, et Decathlon on perefirma, mille idee sündis Prantsusmaal Englosis asuval autoparklas. Just seal otsustas seitse sportlast muuta spordikaubanduse maailma. Esimene pood avati 1976. aastal Lilles noore ettevõtja Michel Leclerqi poolt. Aastatega muutus Decathlon ja kasvas. Täna oleme üks suurimaid rahvusvahelisi kaubamärke, kuid meie südamed jätkavad löömist samade ideede ja kirgliku spordiarmastusega. Projekteerime, toodame ja müüme parimaid vaba aja spordikaupu enam kui 80 spordialale. Pidevalt täiustuv disain, parim kvaliteet ja tõeliste spordihuviliste nõuanded, mida igas vanuses ja oskustega kliendid saavad poes või internetis kasutada, on see, mis inspireerib meid ja teeb meid unikaalseks. See on osa meie identiteedist, millega oleme uhked.

MEIE VÄÄRTUSED JA IDENTITEET

Elujõud on entusiasm ja ideed. Just selline on meie meeskond - kirglikud spordisõbrad, kes püüavad oma kiret teistega jagada. Vastutustunne on võime ideid ellu viia, võimalus teha otsuseid klientide turvalisuse ja planeedi tuleviku nimel, olles enda, teiste ja oma meeskonna suhtes vastutustundlik. Autentsus ja heldus - see on julgus olla iseendaga ja jagada oma ainulaadsust teistega."

MEIE MEESKOND

Meie - sportlased, täis energiat ja entusiasmi. Me ei peatu kunagi, pidevalt muutume ja kõige olulisem - muudame koos maailma. Me ei langeta kunagi käsi oma kohustuste ees. Vaatame tulevikku, näeme väljakutseid, millega meie ühiskond ja keskkond silmitsi seisavad, otsime viise kohanemiseks ja abistamiseks. Oleme kogukonna liikmed, samasugused sportlased nagu teiegi. Jagame kirglikult oma armastust spordi vastu teistega, usaldades toodete väärtust ja ohutusstandardeid. Tagame, et nende tootmine vastab meie jätkusuutliku kaubanduse eesmärkidele. I ei saa olla ilma inimesteta ei sport ega äri. Oleme oma meeskonnaliikmetega ausad. Nemad on kõige olulisemad. Inimene on meie väärtuslik osa ja vastutus.

MEIE KAUBAD

uuendusi oma toodangus mitte ainult selleks, et aidata teil paremaks saada. Uuendusi rakendame jätkusuutlikkuse eesmärkidel oma klientidele, meeskonnale ja keskkonnale. Püüame saavutada kvaliteeti ja taskukohasust, sest kauakestev toode on esimene samm jätkusuutlikkuse suunas. Meie tooted on mõeldud inimestele sportimiseks innustama. Kvaliteet ja hind võimaldavad osta kogu vajaliku varustuse, saavutada enesekindlust ja osaleda sporditegevustes. "Decathlon" eesmärk on luua pikaajalisi suhteid oma klientidega. Kui te ei ole tootega rahul - tagastage see. Me ei ole rahul enne, kui teie olete rahul. Tegelikult, teie rõõm on meie kireks.

MEIE VASTUTUS

Me võtame väga tõsiselt vastutuse oma klientide, meeskonna ja ühiskonna ees. Teadlikult valime oma tegevused, mis mõjutavad meie kõigi tulevikku. Me järgime jätkusuutlikkuse standardeid disaini loomisel, toodete valmistamisel ja oma kaupluste võrgustiku arendamisel. Paljude meie loodud, toodetud ja müüdavate toodete eesmärk on kasutamine looduses, mida me soovime hoida. Plastikpudelite muutmine jooksujakkideks ja looduslike materjalide kasutamine on vaid mõned viisid, kuidas püüame vähendada oma süsinikujalajälge. Tahame kaasa aidata puhtale tulevikule, kus kõik saame koos nautida sporti ohutul ja õitsval maal. Teadmiste ajastu on möödunud - me peame tegutsema, seetõttu võtame vastutuse enda kanda täna ja praegu.