TARNE TINGIMUSED

Tarne Omniva pakiautomaati

1.

Ostate kaupu aadressil decathlon.ee

2.

Valite tarne Omniva pakiautomaati.
Tarneaeg 3–14 tööpäeva*

3.

Lähete oma saadetisele Omniva pakiautomaati järele.

Me tarnime kaupu Eesti territooriumil 3–14 tööpäeva* jooksul. Niipea kui ettevalmistatud tellimus lahkub meie laost Poolas või Tallinna poest, saadame Teile e-kirja. Saate jälgida saadetise edasisi samme oma kontol või meie logistikapartneri veebilehel. Tahaksime juhtida Teie tähelepanu sellele, et riigipühade tõttu võib mõnel juhul kohaletoimetamise aeg olla veidi pikem kui näidatud. *Juhul kui kaup tuleb Prantsusmaalt, võib tarne kauem aega võtta.

Hind

Ostukorvi suurus on üle 50 EUR 0,00 Eur
Ostukorvi suurus on kuni 50 EUR 3,00 Eur

Koju kohaletoimetamine

1.

Ostate kaupu aadressil decathlon.ee

2.

Valite kojutarne

3.

Toode tuuakse Teile koju

Me tarnime kaupu Eesti territooriumil 3–14* tööpäeva jooksul. Niipea kui ettevalmistatud tellimus lahkub meie laost Poolas või Tallinna poest, saadame Teile e-kirja. Jälgige saadetise edasisi samme oma kontol või meie logistikapartneri veebilehel. Tahaksime juhtida Teie tähelepanu sellele, et riigipühade tõttu võib mõnel juhul kohaletoimetamise aeg olla veidi pikem kui näidatud. *Juhul kui kaup tuleb Prantsusmaalt, võib tarne kauem aega võtta.

Hind

kuni 3 kg 5,00 Eur
kuni 10 kg 7,00 Eur
kuni 31,5 kg 12,00 Eur
kuni 50 kg 18,00 Eur
kuni 100 kg 25,00 Eur
üle 100 kg 60,00 Eur

SUURTE PAKKIDE KOHALETOIMETAMINE

Meie koostööpartner DPD tagab suurte pakkide kättetoimetamise, toimetades need elukoha esimese korruse välisukseni.

JALGRATTASAADETIS

Kõik meie jalgrattad tarnitakse kokkupanduna ja reguleerituna koos juhiste ja tööriistadega juhtraua ja pedaalide kinnitamiseks. Kui Teil tekib vähimgi probleem, võtke meiega ühendust.

Click & Collect / Click & Collect 1h

1.

Ostate kaupu aadressil decathlon.ee

2.

Valite tarneviisiks Click & Collect

3.

Tulete kauplusesse pakile järele

Click & Collect 1h – saate tooteid tellida ning neile poodi järele tulla. Kui toode on kaupluses kohapeal saadaval, saate sellele järele tulla juba 1 tunni pärast! Kui toode on pealevõtmiseks valmis, teavitame Teid e-posti teel.
Kui kaup pole kaupluses saadaval, siis see rändab meieni meie Poolas asuvast laost ning see toimetatakse tasuta kuni 14 päeva jooksul valitud Decathloni kauplusesse. Kui see on kohale jõudnud, teavitame Teid e-posti teel.

Hind

Alati 0,00 Eur