Hide Filters
Filters 0
Sort by :
Filters 0

MIKS ON VÄÄRT OLLA DECATHLONI LIIGE?

365 PÄEVA, ET MEELT MUUTA!

Jah, te lugesite õigesti. Decathloni kontoga saate kasutamata ostud tagastada isegi 365 päeva jooksul! Kui te pole ikka veel kasutanud ostetud DECATHLONi toodet ja see on originaalpakendis, tulge meie juurde ja me tagastame teile makstud summa või asendame toote teisega. See sätend ei kehti teie toidu ja jookide, erinevate riknevate, isikupärastatud ja ohutuskaupade (kiivrid, köied jne) ostudele. P.S. Meie šokolaadid ja joogid on nii maitsvad, et te ei taha neid tagasi panna :)

ELEKTROONILISED kviitungid!

Ilmselt teab igaüks, et isegi kui ostukviitungit hoitakse hoolikalt, tuhmub see või kaob aja jooksul. Ilmselt olete rohkem kui korra sattunud olukorda, kus vajasite ostu tagastamiseks kviitungit, kuid teil seda polnud. See võib olla minevik! Loo täna Decathloni konto ja iga kord, kui oste sooritate, skannige kassas oma konto vöötkood ja kõik teie kviitungid saavad elektroonilisteks. Te ei kaota neid kunagi, need ei rebene kunagi ega saa märjaks. Samuti pidage meeles, et teie kviitung = teie ostugarantii.

TASUTA JALGRATTA HOOLDUS!

Isegi 6 kuud pärast jalgratta ostmist saate kasutada meie konto eeliseid - tasuta hooldus! Seda teenust saate ainult konto abil ostes, seega ärge oodake, looge konto enne ostu sooritamist juba täna!

TE KÜSITE, MEIE ANNAME NOOD NÕU!

Ei tea, kuidas rehvi vahetada? Pole kindel, millised rulluisud on teile parimad? Kas seadsite oma telgi üles või reguleerisite seljakotti õigesti? Oh jah, küsimusi võib olla palju, ja ka vastuseid. Seega looge konto ja saate isiklikku nõuannet või vastuse oma küsimusele. Meie spordijuhid teevad kõik endast oleneva, et teid aidata ja rahulolevatena hoida! P.S. Lubame, et meie suhtlus on sihitud, mittepeale suruv ja te saate alati loobuda.

MEIE EESMÄRK ON RAHULOLEK VÕI VEELGI ROHKEM!

Üle 1400 kaupluse üle maailma, sealhulgas 315 Prantsusmaal (riigis, kus Decathlon sündis!), ja üle 50 veebipoega üle maailma, teeme kõik endast oleneva, et hoida teid rahul. Kõik need kauplused, kõik meie töötajad ja kõik meie kliendid aitavad meil kasvada ja parandada oma tooteid. Teie tagasiside meie toodete, teenuste ja kaupluse kogemuse kohta edastatakse kõikidele asjakohastele meeskondadele: tootejuhid, spordijuhid, kauplused, kes kohustuvad 100% vastama negatiivsele tagasisidele. See tagasiside võimaldab meil ka pidevalt oma tooteid paremaks muuta.