QUECHUA Viide 8344304 894029

Meeste soojad ja veekindlad matkakummikud SH100

16,00 €
Värv: HALL
  • HALL
Pole saadaval veebis

Saadavus poes

Soovite avastada uusi lumiseid radasid? Need meeste saapad sobivad ideaalselt talvisteks jalutuskäikudeks madalas või pakitud lumes.

EELISED

Lihtne riietumine

Saabas avaneb ilma reguleerimiseta, mis muudab selle kasutamise lihtsamaks

Haardumine

Haarduvus lumel tänu 5 mm naastude asukohale ja sügavusele.

Haare

Snowcontacti tehnoloogia haarduvus: materjalid ja tallamuster

Soojus

Mugavustemperatuur – seistes: -9 °C. Liikudes: -18 °C.

Veekindel

100% veekindlad, vetthülgav pealisosa

TEHNILINE TEAVE

Kas võin olla kindel, et mu saapad on talvisteks matkadeks piisavalt soojad?

Valisime sooja, isolatsiooniga voodri, et pakkuda Teile efektiivset kaitse külma eest.Testisime neid laboris ja tegelikus kasutuskeskkonnas koos meie kasutajatest esindajatega. Kontrollisime temperatuuri, milleni saapad on mugavad seistes ja kõndides, see varieerub palju: -9 °C paigal olles ja -18 °C liikudes. Lisaks oleme arvesse võtnud seda, et mehed ja naised tajuvad temperatuuri erinevalt.

Kuidas kaitsevad saapad mind välitingimustes?

Teie saapad on disainitud 100% veekindla keskmise kõrgusega sisejalatsiga, et kaitsta lumega kõige enam kokku puutuvat jala osa. Tekstiilist ülaosa on vetthülgav ja soe, et pakkuda Teile head kaitset külma ja lume sissepääsemise eest. Õmblused tähendavad, et sisejalatsi ja pealse ühenduskohad pole veekindlad. Väga sügavas lumes võib vesi aja jooksul läbi õmbluste sisse tungida ja jala märjaks teha.

Mis on haarduvuse ja pidavuse vahe?

Saabaste pidamine oleneb naastude arvust ja kujust. Haarduvus oleneb talla ja turvisemustri materjalidest nagu Teie auto rehvide puhul. Pidavus optimeerib liikumistempot, ei lase saapal ülesmäge liikumisel tagasi libiseda ja stabiliseerib saabast. Haarduvus ennetab saapa libisemist tasasel pinnal või nõudlikes tingimustes (vihm, lumi, jää) andes tallale haarde.

Mis tüüpi pidavus ja haarduvus on sellel saapal?

Teie Snowcontact tallaga varustatud saapad on disainitud maksimaalselt mugavaks matkamisel haarduvust ja lumel pidamist silmas pidades. Naastude (5 mm) asukohad ja kõrgus on strateegiliselt paigutatud lumel matkamisel optimaalse pidamise tagamiseks.Naastude pind ja paigutus on disainitud ideaalselt haarama kõva lume lihti ja evakueerima liigset vett, et vältida libisemist.

Kuidas aitab mind saapatallal kasutatud Snowcontacti tehnoloogia?

Snowcontact-tallad on valmistatud erikomponendi ja süvendimustriga, mis tagavad parima võimaliku pidavuse ja haarduvuse. Snowcontact-tallad on lume peal tavalistest taldadest tõhusamad. Jää peal kõndimisel on optimaalse ohutuse tagamise ainsaks viisiks lisada saabastele libisemisvastased abivahendid.

Kas saapad taluvad regulaarset pikemaajalist kasutamist?

Meie insenerid viivad läbi laboratoorseid teste, et tagada täielik rahulolu toote kasutamisel. Meie kontrollid hõlmavad järgmisi elemente: aasade ja rihmade rebenemine, liimimine, toksikoloogia, UV-kindlus, välistalla ja pealsete komponentide kulumiskindlus, kiirendatud vananemine.

Kuidas valida lumematkaks õiged sokid ja jalatsid?

Talvise varustuse saamiseks soovitame järgida järgmisi põhimõtteid : Soojus: soojust annab soe sokipaar (mis sisaldab ideaalis sobiva protsendi villa)

Hingavus: Valige sokid vastavalt matka intensiivsusele ja veenduge, et kannate niiskuse minimeerimiseks hingavat mudelit.

Saapa kõrgus: kohandage soki kõrgust vastavalt saapa kõrgusel, kui soovite rohkem kaitset valige kõrgem mudel.

Kuidas säilitada saabaste tehnilisi omadusi?

Kanga vetthülgav omadus on selle võime lasta vesi pinnalt maha voolata, ilma et see imenduks. Tänu sellele ei ima kangas vett ning püsib kerge, hingav ja soe.

Vetthülgav omadus saavutatakse kanga välispinna töötlemisega. Seda töötlemisviisi tuleb saabaste kasutusaja jooksul korrata.

Selleks otstarbeks loodud tooted (sprei ja vedelik) meie poodides saadaval.

Kuidas kuivatada saabast seestpoolt.

Kasutades võib saabas muutuda niiskeks (kondenseerumine ja higistamine).

Kui saabas on väga märg, soovitame eemaldada sisetalla, täita pealne ajalehepallidega ja vahetada neid regulaarselt. Paber imab niiskuse välja ja kiirendab kuivamist.

Ärge kunagi asetage oma jalatseid liiga lähedale soojusallikale, vaid jätke need sooja, kuiva ja õhutatud kohta.

koostis

koostis

Ülaosa: 60.0% Stüreen Etüleen Butadieen Stüreen, 40.0% Polüester; Vooder ja sokk: 100.0% Polüester; Välistald: 100.0% Stüreen Etüleen Butadieen Stüreen

Hoiustamise ja hooldamise soovitused

Hoiustamissoovitused

Pärast loputamist ja kuivamist hoidke neid ventileeritavas ruumis, valguse ja niiskuse eest kaitstult.

TESTID JA GARANTII

Testi toodet

Meie Decathlon Sportslabi labor, mis asub Lille'is, panustab samuti meie Quechua toodete innovatsiooni ja arendamisse. See koondab 4 teemat, millest igal on oma valdkond ja tehnoloogilised vahendid: Keha kuju (eelkõige 3D-analüüsi põhjal) Liikumisteadus Soojusmugavus (nelja kliimakambri abil) Käitumis- ja sensoorsed teadused Eelkõige testime õmbluste pidamist, liimimist, toksikoloogiat, UV- ja kulumiskindlust.

Garantii:

2 aastat

Nõustuge

Teie nõudmistele vastamiseks testitakse Quechua tooteid mägedes ja tingimustes, millega Te oma matkadel kokku puutute. Meie välitesti insener, tootejuht ja testijate rühm testivad tooteid kogu nende väljatöötamise ajal kuni nende turule viimiseni.