Disain
Meie disainimeeskond jälgis selle saalijalgpalli palli disainimiseks ja loomiseks välitingimustes mängivaid saalijalgpalli mängijaid.
Vastupidav tänu hübriidsele ehitusele: Selle palli disainis oleme kombineerinud masinõmbluse mugavuse ja käsitsi õmblemise vastupidavuse. Lisaks valisime PU, mis on hõõrdumisele vastupidavam, ja põie koos mähitud niidiga (2 km niiti ümber põie), et tagada rõhu säilimine ja parem sfäärilisus.
Ümbermõõt
62,5 ja 63,5 cm vahel
Sfäärilisus
Keskmine mõõdetud varieeruvus:maksimaalselt 1,5%.
Me mõõdame jalgpalli sfäärilisust 16 erineva punktiga ja uurime seejärel kõiki erinevusi.
Kui erinevus on suurem kui 1,5% (FIFA Pro Standard), on meie inseneride ülesandeks parandada sfäärilisust, et tagada ühtlane põrkamine.
Maksimaalne rõhu kadu
20% 72 tunni jooksul.
Põrkamine
55-65 cm, sealjuures palli kõrgeima ja madalaima põrkepunkti vahe on maksimaalselt 10 cm. Iga pall heidetakse 10 korda terasplaadile 2 meetri kõrguselt.
Täpsus
Meie disainimeeskond veeretab palli kaldpinnal laua suunas. Mõõdetakse trajektoori suunda ja trajektoori nurga muutumist: maksimaalne lubatud kõrvalekalle on 5°.
Kuju ja rõhu säilitamine
Palliga tehakse 2500 lööki vastu kallutatud betoonpinda kiirusega 50 km/h 2,5 m kaugusel. Ümbermõõt suureneb maksimaalselt 1 cm, sfäärilisus muutub maksimaalselt 1,5% ja rõhk muutub maksimaalselt 1,5%.
Kirg saalijalgpalli vastu on kõigis meie disainides!
Meie saalijalgpalli toodetele pühendunud kirglik meeskond asub Põhja-Prantsusmaal asuvas Kipstadiumis, kus on erinevaid väljakuid. Need Decathloni mehed ja naised disainivad ja loovad tooteid ning teenuseid ainult selle spordiala jaoks.
Otsime pidevalt viise, kuidas parandada saalijalgpalli mängijate mugavust ja turvalisust.