Hide Filters
Filters 0
Sort by :
Filters 0
  • Meeste pikkade käistega UV-kaitsega purjetamissärk 500, must/sinine
  • Meeste pikkade käistega UV-kaitsega purjetamissärk 500, must/sinine
  • Meeste pikkade käistega UV-kaitsega purjetamissärk 500, must/sinine
Meeste pikkade käistega UV-kaitsega purjetamissärk 500, must/sinine

OLAIAN

8645541

Meeste pikkade käistega UV-kaitsega purjetamissärk 500, must/sinine

15,00 €
  • Meeste pikkade käistega UV-kaitsega purjetamissärk 500, must/sinine
  • Meeste pikkade käistega UV-kaitsega purjetamissärk 500, must/sinine
  • Meeste pikkade käistega UV-kaitsega purjetamissärk 500, must/sinine
Meeste pikkade käistega UV-kaitsega purjetamissärk 500, must/sinine
color :
Dydis :
size guide My size is :
Ei ole saadaval online

Poekättesaadavus

Meie disainimeeskond on välja töötanud selle UV-kaitsega T-särgi, mis sobib eriti hästi surfamiseks soojas vees

EELISED

Päikesekaitse

Päikesekaitse

UPF 50+ kangas. Kaitse ka märjaks saamisel. Blokeerib vähemalt 95% UV-kiirtest.
Vastupidav lainete mõju suhtes

Vastupidav lainete mõju suhtes


Pingutusnöör ja aas allservas, et särk püsiks lainetes kindlalt paigal.
Vähenenud hõõrdumine

Vähenenud hõõrdumine

Kitsas lõige ja õmblusteta paneelid kaenla all.
Kiiresti kuivav

Kiiresti kuivav

Kiiresti kuivav sünteetiline polüestermaterjal.
Lihtsalt hooldatav

Lihtsalt hooldatav

Tekstiilvõrk hoiab ära liivaterade kinnijäämise.

TEHNILISED ANDMED

Kuidas valida UV-kaitsega T-särki (1. osa)

Meie kõikide UV-kaitsega T-särkide kaitseindeks on UPF 50+, mis tähendab maksimaalset kaitset päikesekiirguse eest.
Seepärast tuleks valiku tegemisel lähtuda varrukapikkusest ja kasutuseesmärgist. Meie otsustasime keskenduda oma kollektsioonis surfamisele, sest just selle valdkonna nõuded on kõige rangemad. Surfamise puhul oleneb valik ka harrastuse kestusest: 1 tund, 2 tundi või 3 tundi.

Kuidas valida UV-kaitsega T-särki (2. osa: harrastuse kestus)?

1 tund: ebaregulaarne harrastamine. Valida saab avara (esmane on selgapanemise lihtsus ja mugavus kuiva särgiga) ja kitsa lõike (esmane on mugavus märja särgiga) vahel.Särgi püsivuse seljas tagab aas, mille abil saab särgi pükste külge kinnitada.
2 tundi: regulaarne harrastamine. Märjaks saades parandavad mugavust õmblusteta paneelid kaenla all ja pingutusnöör, mis tagab parema seljaspüsivuse.
3 tundi: intensiivne harjutamine. Täiendav soojusisolatsioon, et saaksite kauem vees olla.

UV-kaitse ka märjaks saades


Selle Olaiani UV-kaitsega toote materjal blokeerib vähemalt 98% UVB-kiirgusest ja 95% UVA-kiirgusest (UPF 50+). See tagab tõhusa kaitse päikese eest. Särki võib kasutada nii kaldal kui ka vees mis tahes veespordiala harrastamiseks. UV-kiirte filtreerimine on saavutatud tekstiilikiudude tihedusega, mis tagab pikaajalise kaitse ka pärast toote pesemist. Hoiatus: kiudes sisalduva elastaani omadused ​​võivad kloorivees halveneda.

Mida tähendab UPF 50+?

UPF (Ultra Violet Protection Factor) on päikesekaitsetegur, mis on üle maailma standardne. See tähistab materjali kaitsetaset, täpsemalt läbilastavate UV-kiirte osakaalu. Standarditele vastamiseks peab materjal blokeerima vähemalt 95% UV-kiirtest. UPF 50+ tähendab, et kangas blokeerib vähemalt 95% UVA- ja 98% UVB-kiirtest.

Väiksem hõõrdumine

See UV-kaitsega T-särk aitab vähendada hõõrdumist, mis on tingitud kokkupuutest surfi- või kõhulauaga. Seda saab kasutada ka kalipso all, et piirata hõõrdumist, eriti kaela ja kaenlaaluste ümber.Oleme lisanud õmblusteta paneelid kaenlaaluste alla, et piirata aerutamisliigutustest tingitud ärritust.Meie testiprotokollid kinnitasid, et kahetunniste seansside ajal vähenes hõõrdumine märkimisväärselt.

Tugi ja püsivus lainetes

Sellel Olaiani UV-kaitsega särgil on puusade juures pingutusnöör. Selle abil saate särgi pingule tõmmata, et see püsiks kindlalt paigal. Särgil on ka aas, kuhu saate kinnitada pükste pingutusnööri, et särk surfamise ajal üles ei rulluks.

Soojus ja tuul

Seda UV-kaitsega T-särki soovitame kasutada siis, kui veetemperatuur on vähemalt 22 °C. Õhutemperatuur võib seda soovitust suurendada või vähendada. Soojusisolatsiooniga mudelid (üle 2 tunni kestvaks harrastuseks) on valmistatud fliisist, neopreenist või mõlemast. Tuulega võib ebamugavustunne märgatavalt suureneda. Kui tuulekiirus ületab 15 km/h, soovitame valida neopreenist mudeli.

UV-kaitsega T-särk sobib paljude veespordialade harrastamiseks

Meie UV-kaitsega särgid on mõeldud kõige nõudlikumate surfarite vajadustele. Tänu hästi läbimõeldud disainile sobivad need ka muudeks veespordialadeks, näiteks ujumiseks, lohesurfiks, purjelauasõiduks, veelauasõiduks, veesuusatamiseks ja aerulauasõiduks (SUP).

Käitumine päikese käes

Ehkki see T-särk kaitseb päikese eest, tuleb arvesse võtta ka peegeldumist (veelt, liivalt jne), kuumust, kellaaega ja muid tegureid. Lisaks T-särgile peab kasutusele võtma ka muud ettevaatusabinõud: kandma päikeseprille ja mütsi, kasutama regulaarselt sobivat päikesekreemi, tarbima piisavalt vedelikku jne.

Päikesekaitse surfates

https://www.olaian.fr/conseils/la-protection-solaire-en-surf-tp_3890

Mis on kaubamärk Olaian?

Decathloni surfivarustuse kaubamärk Olaian
Edela-Prantsusmaal Hendaye's tegutsev Olaian on Decathloni surfivarustuse kaubamärk. Oma veeäärses kontoris saame UV-kaitsega T-särke disainida ning seejärel kohe neid tegelikes tingimustes katsetada.

Tips for storage and maintenance

Restrictions on use

Vesi > 22 °C. Päikesekaitse ka märjaks saamisel. Filtreerib 95% UV-kiirgusest.

TESTS AND WARRANTY

Test product

Välja töötanud ja katsetanud meie Prantsusmaal Hendaye's tegutsev disainimeeskond. Toote valmistamisel kasutatud materjalid on parima kvaliteedi tagamiseks laborikatsed läbinud.

Warranty

2 Years

Agree by

Meie insenerid on kõiki meie päikesekaitsetooteid laboris hoolikalt katsetanud.Need vastavad standardile EN 13758-2. Enne tootmise alustamist katsetame kõiki kasutatud materjale. Meil on laborites ka oma mõõteseadmed, millega täiendame välislaborites tehtud katseid. Tooteid on laborites katsetatud märja ja kuivana ning tegeliku kasutamise ajal seljas (ka kasutamise ajal tekkivat venivust).