STAREVER Viide 8738758 4531193

Tüdrukute seelikuga balletitrikoo, korall

25,00 €
  • Tüdrukute balletitrikoo, heleroosa
  • Tüdrukute balletitrikoo, heleroosa
  • Tüdrukute balletitrikoo, heleroosa
Värv: ROOSA
  • ROOSA
  • SININE
  • PUNANE
  • MUST
  • VALGE
  • LILLAKAS
  • ROOSA
Pole saadaval veebis

Saadavus poes

Meie tantsumeeskond töötas selle ümbertöödeldud polüestrist seelikuga trikoo välja kõigile balletitantsijatele, kes soovivad mugavaid, liikumisvabadust tagavaid ning pehmeid rõivaid.

EELISED

Venivus

Elastaani sisaldav kangas, mis järgib teie iga liigutust.

Stabiilsus

Rinnaalune väljalõige parema toe tagamiseks treeningu ajal.

TEHNILINE TEAVE

Keskkonnasõbralik balletitrikoo.

Toode on valmistatud 84% taaskasutatud polüestrist. Mida see tähendab? Lisaks toote tehnilistele omadustele on see väikese keskkonnamõjuga. Kuidas see on valmistatud: polüesterlõng on valmistatud naftast.Seega taaskasutatud polüestrit kasutades taaskasutame ja muundame tooteid, mis olid algselt jäätmed, nagu tootmise kõrvalsaadused või plastpudelid, selle asemel, et kasutada uusi naftapõhiseid ressursse.Ja see on juba suur samm, kas pole?

Millest balletivorm koosneb?

Tantsuõpetajad soovitavad või isegi nõuavad balletivormi, seega soovitame küsida oma stuudiost, milline vormi peab tantsijatel olema.

Täiuslik tantsuriietus on trikoo ja sukkpüksid, kuna see hoiab teie riided paigal olenemata sellest, millist liigutust te sooritate.Soovi korral saate lisada ka seeliku.

Jalatsite osas küsige õpetajalt, kas vajate täistaldu või kaheosalisi taldu.

Meie nõuanne lihaste soojas hoidmiseks? Kandke hõlmikjakki.

Kuidas valida balletiriietust

Meie motoks on sobivus ja mugavus.Selleks, et saaksite vabalt tantsida, ei tohiks teie trikoo ja sukkpüksid olla liiga kitsad ega liiga laiad. Veendumaks, et riided istuvad hästi, proovige prooviruumis mõnda liigutust teha:tõstke üks käsi üles ja painutage ette. Teie riietus peaks seisma turvaliselt paigal.

Kui rääkida seelikutest (mida ei ole alati vaja), siis on see stiili küsimus.Need peaksid sobima ümber teie vöökoha ja suutma teie liigutusi jälgida.


koostis

koostis

Põhikangas: 16.0% Elastaan, 84.0% Polüester; Seelikuriie: 10.0% Elastaan, 90.0% Polüester; Vooder: 100.0% Polüester

Hoiustamise ja hooldamise soovitused

MAKSIMAALNE PESEMISTEMPERATUUR 30 °C. NORMAALNE PESUTSüKKEL. MAKSIMAALNE PESEMISTEMPERATUUR 30 °C. NORMAALNE PESUTSüKKEL.
MITTE VALGENDADA. MITTE VALGENDADA.
MITTE TRUMMELKUIVATADA. MITTE TRUMMELKUIVATADA.
TRIIKIMINE – MAKSIMAALNE TEMPERATUUR 110 °C – MITTE AURUTADA, VõIB TEKITADA KAHJUSTUSI, MIDA EI OLE VõIMALIK PARANDADA. TRIIKIMINE – MAKSIMAALNE TEMPERATUUR 110 °C – MITTE AURUTADA, VõIB TEKITADA KAHJUSTUSI, MIDA EI OLE VõIMALIK PARANDADA.
MITTE KEEMILISELT PUHASTADA. MITTE KEEMILISELT PUHASTADA.

TESTID JA GARANTII

Testi toodet

See toode on läbinud pesu- ja kuivatuskatsed, et veenduda selle vormi ja värvi säilimises.Neid katseid teostab regulaarselt sõltumatu labor ja need võimaldavad meil tagada, et meie kvaliteedistandardeid alati järgitakse.

Garantii:

2 aastat

Videod