WEDZE Viide 8807726 4883262

Naise suusajope 500, sinine

95,00 €
Värv: SININE
  • SININE
  • BEEŽ
  • PUNANE
  • MUST
Suuruste juhend Minu suurus on:
Pole saadaval veebis

Saadavus poes

Külm on pisiasi! Saladus, kuidas see jope Teid nõlvadel soojana hoiab? Sünteetilisest kiust isolatsioon ja soe pehme krae.

EELISED

Vett hülgav

Vett hülgav pealiskangas, mis ei ima vett.

Reguleeritav

Reguleeritav kapuuts.

Soojus

Isoleeritud sünteetiliste lahtiste kiududega, kasutamiseks temp kuni -6 °C.

Veekindel

10 000 mm membraan (Schmerberites) ja teibitud õmblused

Taskud

5 taskut: 2 käte, 1 suusapääsme, 1 sisemine ja 1 prillide tasku (võrgust).

Hingavus

Tagaküljel hingav kangas ja tuulutusriba.

Kasutajamugavus

Pehme, soe krae kaitseks ja mugavuseks.

Piirab lume sissetungimist

Automaatne lumeseelik ja manseti kinnitus.

TEHNILINE TEAVE

Millised polsterdusele lisatud komponendid annavad sellele sooja?

Lisaks täidisele pakuvad Teie jope veekindlad lukud, lumeseelik, krae ja reguleeritav kapuuts ning mansetid paremat kaitset külma eest, et tekiks soojem tunne.

Mis on membraan ja milleks see on?

Membraan on väga õhuke komponent, mida kantakse jope pealiskanga siseküljele. See hüdrofiilne komponent takistab vee imbumist ja juhib samal ajal kehast toodetud higi välja. Membraan on sooja ja kuivana püsimise osas ületamatu.

Kuidas mõõdetakse jope veetakistust?

Kanga vastupidavust mõõdetakse veesamba kõrguse järgi millimeetrites, millele kangas vastu peab (test põhineb ISO 811 standardil). Mida suurem on rõhk, seda veekindlam on kangas. 8000 mm veekindlusega komponent peab seega vastu 8000 mm veesurvele.

Millised jope osad kaitsevad mind halva ilma eest?

Jope 500 on välja töötatud range komponendi ja kokkupanekuga, mis blokeerivad vee läbipääsu ja piiravad tuulekülma tegurit, et saaksite halva ilmaga (vihm, lumi, tuul jne) paremini toime tulla. Selle veekindluse hindamiseks testiti seda jopet spetsiaalse duši all, mis jäljendab tingimusi, millega suusatajad peavad silmitsi seisma. Kontrollisime selle toote hüdroisolatsiooni põllul erinevates ilmastikutingimustes mitme päeva jooksul.

Milleks on minu jope vetthülgav omadus vajalik?

Kanga vetthülgav omadus on selle võime lasta vesi selle pinnalt maha voolata, ilma et see imenduks. Sellel jopel on vetthülgav komponent, mis suurendavad selle veekindlust. Kangas on muudetud vetthülgavaks töödeldes selle välispinda. See omadus võib aga kasutades halveneda.

Kuidas taasaktiveerida oma jope vetthülgavust?

Pea meeles, et veehülgamise omadust saab taastada. Selleks võite kasutada ka veekindlat spreid (müüakse meie kauplustes): pihusta toodet võrdselt üle kogu rõiva, siis lase kuivada 10–12 tundi.

Mis on „hingav“ jope?

See rõivas juhib ära veeauru, mida Teie keha tekitab treeningu ajal. Selleks, et teada saada, kas kangas on hingav, mõõdetakse selle vastupidavust aurustumissoojusele (RET) standardiseeritud ISO 11092 testiga. Mida madalam on RET, seda hingavam on kangas. Selle 500 jope RET on 11. Wedze kasutab aga tehnilisi lahendusi (tõmblukud, tuulutusavad, võrk), mis vähendavad rõiva sees kondenseerumist ja maksimeerivad hingavust.

Kuidas jope 500 seljas istub?

Kitsas lõige. Selle jope küljed langevad sirgelt ja jäävad paralleelseks, mitte ei püüa järgida Teie kehakuju. Sisemine maht tähendab, et seda jopet saab kanda koos esimese ja teise tehnilise kihiga.

Kuidas riietuda, et nõlvadel soojas püsida?

Sooja ja kuivana püsimiseks soovitame kasutada kolme tehnilise kihi reeglit:

- 1. kiht ehk teine nahk, et püsida kuivana.

- 2. kiht ehk isolatsioonikiht, et hoida soojust. - 3. kiht ehk kaitsekiht, et kaitsta halva ilma eest.


Kuidas saab lume sisenemist kukkumise korral ära hoida?

Lumeseelik (mis on automaatne) ning reguleeritavad mansetid takistavad lume ja tuuletõmbuse sissepääsu treeningu ajal ja eriti kukkumise korral.

Kuidas oma jopet pesta?

* Sulgege jope lukud

* Pöörake see pahempidi

* Masinpesu 30° juures, õrn pesuprogramm koos väikese koguse pesuvahendi & ilma pehmendajata.

Oluline: seadistage väga õrnale tsentrifuugimistsüklile (alla 800 p/min):liiga kiire pöörlemine võib tekitada tükke, mida on raske eemaldada

Kuidas oma jopet kuivatada?

Kuivatage trummelkuivatis (väga soovitatav)

* Kasutage õrna või delikaatset programmi.

* Täielikuks kuivamiseks kasutage mitu pikka tsüklit. * Kui Teil pole trummelkuivatit võib selle kuivatamine võtta rohkem aega. (kuivamine võib kuival ja tasasel pinnal võtta 1–2 nädalat). Raputage jopet, et vältida tükkide tekkimist.

Seda toodet saab parandada

Seda toodet saab parandadaKohustume Teie toodet garantiiaja jooksul tasuta parandama. Ükskõik, mis need ka ei oleks, kas rebendid, õmblused, lukud jne. Seda teenust pakutakse Teie tavapärases poes.

Kui me ei saa Teie toodet parandada (tootmisviga), vahetame selle välja või hüvitame Teile raha.

Et aidata Teil valida õiget suurust

Modell kannab suurust M ja on 173 cm pikk.

Tema mõõdud on järgmised:- Rinnaümbermõõt 85 cm

Käe pikkus 57 cm (õlaluust randmeni)

- Vööümbermõõt 67 cm

Sisesäär 83 cm

- Puusad 99 cm

koostis

koostis

Täidis: 100.0% Polüester; Peamine materjal: 100.0% Polüester; Vooder: 100.0% Polüamiid; Selja vooder: 10.0% Elastaan, 90.0% Polüester; Sisemine materjal: 100.0% Polüester; Varruka vooder: 100.0% Polüester; Passe: 100.0% Polüester; Krae: 100.0% Polüester; Membraan: 100.0% Polüuretaan

Hoiustamise ja hooldamise soovitused

MAKSIMAALNE PESEMISTEMPERATUUR 30 °C. ÕRN PESUTSüKKEL. MAKSIMAALNE PESEMISTEMPERATUUR 30 °C. ÕRN PESUTSüKKEL.
MITTE VALGENDADA. MITTE VALGENDADA.
VõIB KUIVATADA TRUMMELKUIVATIS. MADAL KUUMUS, MAKSIMAALNE TRUMMELI VENTILATSIOONIõHK 60°C. VõIB KUIVATADA TRUMMELKUIVATIS. MADAL KUUMUS, MAKSIMAALNE TRUMMELI VENTILATSIOONIõHK 60°C.
MITTE TRIIKIDA. MITTE TRIIKIDA.
MITTE KEEMILISELT PUHASTADA. MITTE KEEMILISELT PUHASTADA.

Hoiustamissoovitused

Hoidke riideid riidepuul ja ärge murdke neid kokku, sest see võib kahjustada kanga veekindlust. Kuivatage hoolikalt enne kuivas ja hea ventilatsiooniga kohas hoiustamist.

TESTID JA GARANTII

Testi toodet

Kõik Wedze tooted on disainitud ja välja töötatud Mont Blanci orus. Seejärel testitakse neid samades kasutustingimustes, millega Te ise kokku puutute (lumes, külmas ja puuderlumes jne). Disainimeeskonnad veenduvad, et programm, mille jaoks toode on disainitud ja välja töötatud, vastab ideaalselt tõelisele kasutamisele.

Garantii:

2 aastat