Hide Filters
Filters 0
Sort by :
Filters 0
  • SPF 30 päikesekaitse aktiivsprei, 150 ml
SPF 30 päikesekaitse aktiivsprei, 150 ml

DECATHLON

8803535

SPF 30 päikesekaitse aktiivsprei, 150 ml

10,00 €
  • SPF 30 päikesekaitse aktiivsprei, 150 ml
SPF 30 päikesekaitse aktiivsprei, 150 ml
Dydis :
Ei ole saadaval online

Poekättesaadavus

See SPF 30 päikesekaitsesprei, mis on mõeldud tumedamale või päevitunud nahale, pakub kõrget UVA/UVB päikesekaitset õues tegutsemise ajal..

EELISED

Päikesekaitse

Päikesekaitse

SPF 30 pihustatav päikesekreem näole ja kehale.Hea UVA ja UVB kaitse.
Veekindlus

Veekindlus

Kaitsta teid veetegevuste ajal
Higistamiskindlus

Higistamiskindlus

Kaitseb teid kõigi välitegevuste ajal.
Hüdratsioon

Hüdratsioon

Dermatoloogiliselt testitud niisutav koostis.
Kasutajasõbralikkus

Kasutajasõbralikkus

Uus kergesti avatav ilma korgita pihusti

TEHNILISED ANDMED

Ookeani austus

Decathlonis oleme pühendunud ookeanide kaitsmisele.Seetõttu oleme selle toote disaininud nii, et sellel oleks vähem keskkonnamõju, eriti merepõhjas.
Toodete koostis on läbinud vetikate ja korallide toksilisuse testid, mille viis läbi sõltumatu labor standarditele ISO 10253 ja ISO 8692 põhjal.
Need testid näitasid, et meie toodete koostis ei avalda tavapärastes kasutustingimustes negatiivset mõju mere taimestikule ja loomastikule.

Hawaii seadustele vastav

Veealuste ökosüsteemide kaitseks on USA Hawaii osariik alates 1. jaanuarist 2021 keelanud teatud keemiliste ainete kasutamise päikesekaitsekreemides.
Hawaii seadus hõlmab keemilisi aineid, nagu oksübensoon ja oktinoksaat, mida tavaliselt leidub päikesekreemides, kuid mis tõenäoliselt kahjustavad või isegi hävitavad korallriffe.Meie toodete koostis vastab nendele eeskirjadele.

Päritolu

Valmistatud Prantsusmaal

Ettevaatusabinõud kasutamisel

Enne kasutamist raputage tugevalt. Määrige seda rohkelt ja ühtlaselt peale enne päikese kätte minemist ning regulaarselt uuesti vähemalt iga 2 tunni tagant. Vältige päikese käes olemist sel ajal, kui päike on kõige intensiivsem.Päikesepõletus on ohtlik, eriti lastele.Ärge jätke imikuid ega väikelapsi päikese või kuumuse kätte.Vältige otsest kontakti riietega.

Kvaliteedilubadus (1/2)

Decathlon teeb rohkem, kui rahvusvahelised kosmeetikaregulatsioonid nõuavad, ja on keelanud üle 1000 vastuolulise aine kasutamise meie toodetes isegi juhul, kui need on turul lubatud. Selliste ainete hulgas on endokriinsüsteemi kahjustavad ained ja teatud säilitusained.

Kvaliteedilubadus (2/2)

UV-filtritele on meil eriti ranged nõuded ja lubame ainult üksikuid tooteid UV-filtrite nimekirjast, mille on meie toksikoloog heaks kiitnud ning mis kahjustavad inimeste tervist ja keskkonda vähem.

Keskkonnalubadused

Disainisime selle toote nii, et piirata võimalikult palju selle keskkonnamõju: - uus taaskasutatav pakend:tehtud vähemast plastist (korgita) ja 100% taaskasutatud plastist.
- päikesekaitsekreem on 83% looduslikest koostisosadest vastavalt ISO 16128 standardile.

Tips for storage and maintenance

Storage tips

Kasutada 12 kuu jooksul pärast avamist.

Restrictions on use

Ei sobi alla kolmeaastastele lastele.

TESTS AND WARRANTY

Warranty

2 Years