Hide Filters
Filters 0
Sort by :
Filters 0
  • Padelipallid, 3 tk pakid
Padelipallid, 3 tk pakid

HEAD

8397246

Padelipallid, 3 tk pakid

13,00 €
  • Padelipallid, 3 tk pakid
Padelipallid, 3 tk pakid
Dydis :
Ei ole saadaval online

Poekättesaadavus

Edasijõudnud padelimängijatele

EELISED

Põrkamine

Põrkamine

Kummisüdamik annab väga ühtlase tagasilöögi.
Vastupidavus

Vastupidavus

Vildi kvaliteet aitab säilitada palli omadusi.
Kiirus

Kiirus

Vildi ja kummi kvaliteet aitab palli kiirendada.

TEHNILISED ANDMED

Kust on padel pärit?

Padel sai alguse Mehhikos 60ndate lõpus.Peagi leidis see tee Hispaaniasse, Argentiinasse ja hiljem kõikidesse hispaaniakeelsetesse Lõuna-Ameerika riikidesse.Padel on praegu Hispaanias jalgpalli järel, kuid tennise ees, suuruselt teine spordiala.Maailmas on kaheksa miljonit mängijat.

Millised on padeli reeglid?

Matše mängitakse kaheliikmelistes võistkondades (paarismängud).Lubatud on kaks servi ja neid tuleb mängida altkäega, diagonaalselt üle väljaku.Lubatud on üks põrge.Pall peab väljakule põrkama ja võib seejärel tabada mis tahes väljakuosa.Palli võib pärast väljakule põrkamist lüüa vastu seina (ainult seinale, mitte metallpiirdesse). Pall võib pärast väljakule põrkamist väljakult lahkuda ja teda võib lüüa tagasi mängu väljastpoolt väljakut. Punktisüsteem on sama nagu tennises.

Kuidas peaksite alustama padeli mängisega?

Kõigepealt peaksite valima üsna aeglased ja suure läbimõõduga pallid ning hankima endale aeg-ajalt mängijate jaoks sobiva reketi.Parim on pisarakujuline reket, sest see annab teile suurima õige koha, mis tähendab, et teie pallid on kenasti tsentreeritud ja täpsemad.Teie reket peaks olema ka kerge (350-380 grammi), et sellega oleks lihtne lüüa.

Tips for storage and maintenance

TESTS AND WARRANTY

Warranty

2 Years