WILSON Viide 8808030 4888321

Täiskasvanute tennisereket Pro Staff 97LS V14, 290 g, vask

200,00 €
Värv: PRUUN
  • PRUUN
Pole saadaval veebis

Saadavus poes

See reket on mõeldud edasijõudnud tennisemängijatele, kes otsivad kontrolli.

EELISED

Täpsus

626 cm² suurune peaosa ja String Mapping kontseptsioon pakuvad suurepärast kontrolli.

Võimsus

Sellel LS versioonil on 18 x 16 keelemuster, mis tagab veelgi suurema võimsuse.

Stabiilsus

Braid 45 tehnoloogia tagab hea stabiilsuse.

Käsitsemine

285 löögikaal tagab suurepärase juhitavuse.

TEHNILINE TEAVE

Kaal (keelteta reket)

290 gKaal: mõõdetud grammides. Nii nagu tasakaalupunkt ja pikkus, mõjutab ka kaal reketi löögikaalu ja seega selle liikumisvõimet, stabiilsust ja võimet kanda energiat pallile üle (võimsus).Mida raskem on reket, seda rohkem jõudu saate, kuid seda raskem on seda käsitseda.Mida kergem on reket, seda kergem on seda lihtsam käsitseda, kuid selle eest on sel vähem jõudu.

Tasakaal (keelteta reket)

32,5 cmTasakaal:See on reketi tasakaalupunkt, mida mõõdetakse sentimeetrites käepideme alusemisest otsast. Mida suurem on see number (peaosa on raske), seda võimsam ja stabiilsem on reket löögi korral.Samas on seda raskem liigutada.Mida väiksem on number (käepidemest kallutatud või käepidemega raske), seda lihtsam on reketiga ümber käia, kuid selle jõud ja stabiilsus on väiksem.

Pea suurus

626 cm²Pea suurus: See on reketi peaosa pindala, mida mõõdetakse ruutsentimeetrites.See mõjutab reketi järeleandmist ja jõudu.Mida suurem on pea suurus, seda võimsam ja andestavam see on, kuid selle negatiivne külg on väiksem kontroll.Mida väiksem on pea suurus, seda rohkem kontrolli teil on, kuid peate ohverdama jõu ja järeleandvuse.

RA

67 RaRa: see viitab reketi jäikusele, st sellele, kui palju see paindub palli löögi all.Mida jäigem on reket (mida suurem on Ra), seda vähem see paindub.Löögi ajal kaotatud energia on minimaalne ja jõuab pallile tagasi keelte kaudu.Üldiselt pakub jäigem reket suuremat jõudu.

Löögikaal (keelteta reket)

Löögikaal = 285Löögikaal: see näitab, kui lihtne on reketit käsitseda ja kui hästi suudab see energiat pallile edasi kanda (võimsus). Mida suurem on löögikaal, seda võimsam on reket, kuid seda raskem on seda ka käsitseda.Mida väiksem on löögitugevus, seda lihtsam on reketit käsitseda, kuid selle eest on teil väiksem võimsus. Löögikaal tuleneb reketi kaalu, tasakaalu ja pikkuse kombinatsioonist.

Keelestamine:

18 x 16Keelemuster: See on põhijoonte (vertikaalsed keeled) arv x ristjoonte (horisontaalsed keeled) arv.Mida rohkem keeli on mustris, seda "suletum" see on;mida vähem neid on, seda "avatum" see on.Suletum keelemuster pakub suuremat kontrolli, kuid väiksemat võimsust ja löögitugevust.Avatud keelemuster pakub rohkem jõudu ja löögitugevust, kuid vähem kontrolli.

Pikkus

68,5 cmPikkus: See on reketi pikkus käepideme alt kuni pea tipuni.Seda mõõdetakse sentimeetrites.Mida pikem on reket, seda rohkem jõudu saate, kuid seda on raskem käsitseda.Mida lühem on reket, seda lihtsam on sellega manööverdada, kuid te peate loobuma võimsusest.

String Mapping

Tihedam keelemuster õiges löögikohas parema kontrolli saavutamiseks.

Braid 45 tehnoloogia

Osa grafiitkiududest on põimitud strateegilise 45-kraadise nurga all, et suurendada jõudu, läbilaskvust ja stabiilsust.

Hoiustamise ja hooldamise soovitused

Hoiustamissoovitused

Vältige suuri temperatuurikõikumisi.

TESTID JA GARANTII

Garantii:

2 aastat