Filtrid 0
Filtrid 0
ELITE Viide 8822125 4958120

Jalgrattapudel Jet Green, 950 ml

9,00 €
Maks sealhulgas
  • Jalgrattapudel Jet Green, 950 ml
Pole saadaval veebis

Saadavus poes

Nõudlikele jalgratturitele, kes vajavad kerget ja paindlikku veepudelit.950 ml.

EELISED

Mahutavus

950 ml

Ergonoomiline haare

Väga painduv materjal, et saaksite rattasõidu ajal mugavalt vett juua.

Mugav suhupanemisel

Suurem lükatav/tõmmatav ventiil ja laiem ava hõlbustavad vee väljavoolu.

TECHNICAL INFORMATIONS

1. Mis on bioplast?

Materjali käsitletakse bioplastina, kui see pärineb taimsetest allikatest, mitte naftast. Antud juhul on materjal valmistatud suhkruroost.Pudeli Jet Green korpuse valmistamisel kasutatud bioetanool on suurepärane alternatiiv naftale. Sellest saab valmistada tavalisest plastist toodetega samade omadustega tooteid, mis on aga heitkoguste osas väiksema keskkonnamõjuga.

2. Säästlik keskkonnajalajälg

Pudeleid valmistatakse bioplastist tootmise süsinikuneutraalseks muutmiseks. Teisisõnu ei ole eesmärgiks vaid CO2 heidete vähendamine, vaid ka suhkruroo kasvatamisel atmosfääri vabaneva hapniku abil süsinikdioksiidi heite kompenseerimine.

2.1

Süsinikuheite mõju mõistmiseks mõtleme tuhandete pudelite tootmisele. Vähendasime oma CO2 heidet tuhande Jet Greeni pudeli suhkruroost tootmise abil umbes 160 kg võrra, st umbes 3 kg võrra iga toodetud plastikilo kohta.

2.2

Lisaks kasvatatakse Jet Greeni pudelite valmistamiseks kasutatavat suhkruroogu keskkonnasõbralikult, st see ei pärine raadatud maadelt. Suhkruroog on väga tõhus taim, mis kasvab ka väikesel pinnal rikkalikult.

Omadused

Nõudepesumasinas pestav (maksimaalselt 75 °C)

BPA-vaba

TESTID JA GARANTII

Garantii:

2 Aastad