Hide Filters
Filters 0
Sort by :
Filters 0
  • Reket Nanoflare 1000 Play, kollane
  • Reket Nanoflare 1000 Play, kollane
  • Reket Nanoflare 1000 Play, kollane
  • Reket Nanoflare 1000 Play, kollane
Reket Nanoflare 1000 Play, kollane

YONEX

8831227

Reket Nanoflare 1000 Play, kollane

75,00 €
  • Reket Nanoflare 1000 Play, kollane
  • Reket Nanoflare 1000 Play, kollane
  • Reket Nanoflare 1000 Play, kollane
  • Reket Nanoflare 1000 Play, kollane
Reket Nanoflare 1000 Play, kollane
Dydis :
Ei ole saadaval online

Poekättesaadavus

Regulaarselt sulgpalli mängivale inimesele, kes soovib kergesti käsitsetavat reketit.

EELISED

Käsitsemine

Käsitsemine

Kergem peaosa ja aerodünaamiline raam muudavad reketi kiiremaks
Kontroll

Kontroll

Keskmise pikkusega vars tagab löögipikkuse osas järeleandmisi tegemata hea täpsuse.
Kiirus

Kiirus

Sonic Flare System suurendab teie löögikiirust

TEHNILISED ANDMED

Sari Nanoflare

Nanoflare (sarja Nanoray asendus) tagab kaitsva stiiliga ja paarismängu mängijatele vajaliku kiiruse. Raskuskese jääb käepideme poole, mis tagab kiirema löögi ning hõlbustab reketi käsitsemist, see suurendab aga palli lennukiirust.

Kaal

83 g - 4 U (80-84 g). Kaalu (tegelikult massi) mõõdetakse grammides. Sulgpallireketi kaal jääb 60 grammi kuni enam kui 100 grammi vahele ning see jagatakse erinevateks U-raskusklassideks. Mida kergem on reket, seda lihtsam on seda ka käsitseda. Kergema reketiga on ka lihtsam kiiremaid, ent väiksema võimsusega lööke teha. Raskem reket tagab suurema löögivõimsuse, ent ei ole nii mugav.

Paindlikkus.

Pooljäik.
Paindlikkust näitab varre paindevõime löögi sooritamisel. Varred varieeruvad paindlikest jäikadeni.Paindliku varrega reketiga võite lööke tehes rohkem eksida ja see aitab teil sulgpalli kaugemale lüüa, ent teie löögid on aeglasemad. Jäik vars annab küll rohkem tõukejõudu, ent peate kiiresti ja täpsemalt lööke sooritama.

Tasakaal.

kergem peaosa.
Tasakaal viitab reketi raskuse jaotumisele. See tuuakse välja millimeetrites ning seda mõõdetakse käepideme otsast tasakaalupunktini. Kerge peaga reket on kergemini käsitsetav ja reageerivam, sobides täiuslikult kaitsvatele mängijatele ja paarismänguks. Raske peaga reketid on võimsamad, sobides ideaalselt ründavatele mängijatele. Need võivad aga olla rasked, mis muudab ka löökide tegemise raskemaks.

Koostis

Grafiit.
Sulgpallireketi koostis mõjutab selle hinda. Terasest ja/või alumiiniumist reketid on tugevad, rasked ja sobivad paremini meelelahutuslikuks mänguks. Grafiidist/alumiiniumist ja üleni grafiidist reketid on kerged ja sobivad täiuslikult algajatele ja keskmisel tasemel mängijatele. Kõrge elastsusmooduliga grafiidist ja teistest materjalidest, näiteks volframist reketid on mõeldud edasijõudnud mängijatele.

Pikkus

675 mm
Täiskasvanu reketi pikkust mõõdetakse millimeetrites ning see jääb 660 mm ja 680 mm vahele. Pikkus sõltub ainult varrepikkusest. Lühema varrega reket on kergemini kasutatav ja käes mugav. Pikem vars suurendab inertsust ja võimsust.

Käepideme suurus

G5 = väike (80-84 mm).
Käepideme suurust mõõdetakse millimeetrites. Käepideme suurus jääb 75 mm ja 90 mm vahele ning see jagatakse suurusklassidesse, mida tähistatakse tähega G.Ehkki suurema käepidemega reket püsib paremini käes, on paljud mängijad käepideme vahetamisega raskustes. Väiksema käepidemega reketit on kergem käsitseda ning sellega saate sõrmede abil löögitugevust suurendada.

Originaalkeeled

Reket on tehases varustatud Yonexi 0,70 mm keeltega (ei ole poodides müügil). Tehases paigaldatakse 0,70 mm keeled BG65 ainult parimatele Jaapanis valmistatud reketitele.

Tehases keeltega varustatud ja soovituslik

Tehases seadistatud keelte pinge: 8-10 kg.
Kaubamärgile soovitatud pinge: 8-12 kg.
Reketite pinge jääb pinge transpordi käigus vähenemise määrast sõltuvalt 8 kg ja 10 kg vahele. Iga kaubamärgi puhul tuuakse välja soovituslik pinge, mis jääb 8 kg ja 12 kg vahele. See aitab keeli paigaldades ja lööke tehes keelte ja raami purunemist vältida. Mõned reketid on tugevdatud raamiga, mis taluvad kuni 16 kg pinget.

Keelte paigaldamise mustrid: põhikeeled * ristuvad keeled, Keelte paigaldamine 72 aasa korral: A = ülaosa, B = alaosa

22*21.
Juhised keelte nelja sõlmega paigaldamiseks
Vertikaalsed: alustage ülevalt keskelt ning paigaldage keel kuni ruuduni B9. Liikuge B12 poolt T11 suunas, seejärel tagasi T10 juurde, alla B10 juurde ning viimaks siduge B8 juures.(sama teisel küljel)
Horisontaalsed: Tehke B6 juures sõlm ja alustage vertikaalsete keeltega B9 juures. Paigaldage keel kuni ruuduni T7 ja siduge T5 juures.

Aerodünaamiline raam

Aerodünaamilise profiiliga peaga raam vähendab õhutakistust, mis muudab löögid kiiremaks

Isomeetriline

Isomeetriline tehnoloogia suurendab löögitsooni 7% võrra*. Kandilise raamiga ja isomeetrilise tehnoloogiaga varustatud reket tagab klassikaliste ümara raamiga reketitega võrreldes suurema parima löögiala, optimeerides vertikaalsete ja horisontaalsete keelte ristumise.

Süsteem Sonic Flare

Uus äärmiselt õhuke ja lame profiil, mis deformeerub kokkupuutel sulgpalliga ning kiirendab teie lööke

Peenike vars

Peenikese varrega reket liigub hõlpsamalt läbi õhu, mis võimaldab teha võimsaid ja kiireid lööke.

Artiklikood ja värvus

NF-1000 Play Lightning, kollane

Tarnija viitenumber

231-NF1000P-824

Päritolu

Hiina

Tips for storage and maintenance

Storage tips

Vältige suuri temperatuurikõikumisi.Hoidke reketikotis, eriti külmades tingimustes.

TESTS AND WARRANTY

Parts guarantee

Raamile kehtib tavapärase kasutuse korral 1-aastane garantii. Keeltele ei kehti garantii.