Hide Filters
Filters 0
Sort by :
Filters 0
  • Fliisvoodriga matkakindad „MT100“
  • Fliisvoodriga matkakindad „MT100“
  • Fliisvoodriga matkakindad „MT100“
Fliisvoodriga matkakindad „MT100“

FORCLAZ

8655817

Fliisvoodriga matkakindad „MT100“

4,00 €
  • Fliisvoodriga matkakindad „MT100“
  • Fliisvoodriga matkakindad „MT100“
  • Fliisvoodriga matkakindad „MT100“
Fliisvoodriga matkakindad „MT100“
Dydis :
size guide My size is :
Ei ole saadaval online

Poekättesaadavus

Disainitud matkaentusiastide poolt on need ümbertöödeldud polüestervoodriga kindad külma ilmaga kõndimiseks soojad ja vastupidavad.

EELISED

Soojus

Soojus

Paks fliis, tihedusega 160 g/m²
Soojustase 1/5
Hingavus

Hingavus

Polüesterkudum, mis laseb veeauru välja nii, et käed jäävad kuivaks.
Liikumisvõime

Liikumisvõime

Voodriga kindas, mida pakuvad head käteosavust.Pange tähele: Mittepuutetundlikud
Kiiresti kuivav

Kiiresti kuivav

Tänu fliisist materjalile kuivavad need kindad õhu käes kiiresti

TEHNILISED ANDMED

Kuidas kasutustemperatuuri mõõdetakse?

Kõik meie kindad on laboratoorselt, termilisel käel testitud. Minimaalsed kasutamistemperatuurid (soovituslikud ja piirangud) on 23 kõndijast testijate paneeliga uuringu tulemus, kes kogesid temperatuure vahemikus 5°C kuni -20°C ja 10 km/h tuult. Need temperatuurid on asjakohased vaid kõndimistingimustes.
Trek 100 kinnastele on väljastatud soojusreiting 1-st.
Soovituslik temperatuur:8°C
Piirtemperatuur: 3 °C

Kuidas oma käsi külma eest õigesti kaitsta

Rakendades kihilisuse printsiipi saate optimeerida oma käte isolatsiooni. Järelikult tekib lisaks kinnastele vooderkindaid kandes käte ümber mitu õhuvahet, mis isoleerivad efektiivselt külma eest.Selle saavutamiseks peavad olema kindad piisavalt suured, et mitte sõrmedele suruda. See on nii sellepärast, et kompressioon aeglustab verevoolu sõrmedesse, mis ennetab soojuse hoidmist.

Kuidas hoida oma käed õige riietusega soojana

Olles aktiivne genereerib keha soojust, mis säilitatakse tänu teie riiete termoisolatsioonile. Kui riietud on ebapiisav, teie keha jahtub maha ja käte ning jalgade verevarustus aeglustub eesmärgiga hoida teie ülakeha soojana. Seega mängib riietus rolli teie käte soojuse säilitamises.

Millele viitab kinnaste osavusele?

Kinda osavus seisneb selle võimes esemeid käsitseda. Meie vooderkinnastele on laboratoorsete testide alusel antud skoor 1 kuni 5-ni.Mida lähemal on skoor 5-le, seda lihtsam on esemeid käsitseda nii, nagu te ei kannaks kindaid.
Nende fliisist voodriga kinnaste käteosavus hinnati 4/5-st. Eelkõige tehti teste, et mõõta, kui lihtne on nende voodriga kinnastega jopet selga saada ja seda avada.

Täiendav jätkusuutliku arendamise informatsioon

Tekstiili värvimine nõuab palju vett, kuid värvivannid toodavad ka palju reovett.Keskkonnamõju vähendamiseks kasutame masspigmentatsiooni protsessi, mis hõlmab värvipigmentide lisamist lõnga tootmisel.

Tips for storage and maintenance

Storage tips

Hoiustage puhtas ja kuivas kohas.

TESTS AND WARRANTY

Test product

Meie disainimeeskond asub Mont Blanci jalamil, Haute-Savoie's (Prantsusmaa). Me loome ja arendame aastaringselt tooteid, mis on ilusad, lihtsad ja tehnoloogiliselt täiustatud. Neid tooteid testitakse halastamatult reaalsetes tingimustes, sest me usume, et ainus moodus järjepidevalt tooteid parendada on testida neid reaalsetes tingimustes, mida te kogete.

Warranty

2 Years